
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 9 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
Stock: 1253
Distributors
pcbx
Unit Price$0.37219
Ext.Price$0.37219
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.37219 | $0.37219 |
| 10 | $0.29069 | $2.90690 |
| 50 | $0.24957 | $12.47850 |
| 100 | $0.21427 | $21.42700 |
| 500 | $0.19332 | $96.66000 |
| 1000 | $0.17538 | $175.38000 |
